top of page

KONTAKT

" A L L E G R O " s.r.o.

 

KANCELÁŘ

Vídeňská 744/2

140 00 Praha 4

E-mail:    info@allegro-praha.cz 

VÝROBNÍ ZÁVOD BRATKOVICE

Bratkovice 63
273 24 Velvary


E-mail:   bratkovice@allegro-praha.cz

Jitka Frolíková

vedoucí výroby

Telefon: +420 724 307 773

E-mail:   frolikovaj@allegro-praha.cz

Jan Polák

vedoucí obchodu střediska výroba

Telefon: +420 602 363 682

E-mail:   polakj@allegro-praha.cZ

prodejna

PRODEJNA JINONICE - specializované stavebniny

Butovická 234/22 

158 00 Praha 5

Telefon:  +420 602 692 326
Fax:        +420 251 612 457


Matěj Tomeš

vedoucí prodejny stavebniny


E-mail:  tomesm@allegro-praha.cz


Otevírací doba:          

Po – Pá 7:00 - 16:00

PRODEJNA KRČ - specializované stavebniny

Vídeňská 744/2

140 00 Praha 4

Telefon: +420 602 645 380
Fax:       +420 241 471 181


Jiří Podhorský

vedoucí prodejny stavebniny


E-mail: podhorskyj@allegro-praha.cz


Otevírací doba:             

Po – Čt  7:00 - 16:00
Pá          7:00 - 14:00

Zákaznícký servis

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - stavebniny

Matěj Tomeš            
referent


Telefon: +420 602 309 134 
E-mail:   tomesm@allegro-praha.cz

MARKETING

Ľuba Sedláčková           
specialista marketingu


Telefon: +420 724 338 016 
E-mail:   sedlackoval@allegro-praha.cz

TECHNICI

Dalibor Trnka 

Tel.:      +420 602 309 133

E-mail:  trnkad@allegro-praha.cz

Petr Dvořák

Tel.:      +420 602 652 925       

E-mail:  dvorakp@allegro-praha.cz

Tomáš Kleiner 

Tel.:      +420 724 013 886

E-mail: kleinert@allegro-praha.cz

Ondřej Klanica - dveře

Tel.:      +420 724 321 984

E-mail: klanicao@allegro-praha.cz

ODDĚLENÍ ROZPOČTU A PŘÍPRAVY

​Ondřej Baloun       

E-mail:  balouno@allegro-praha.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Pavel Kossi
jednatel, vedoucí staveb

Tel.:      +420 602 309 132

E-mail:  kossip@allegro-praha.cz

Ing. Jitka Kossiová
prokuristka,

vedoucí výrobního závodu, marketingu,
správy a péče o zákazníky

E-mail:  kossiovaj@allegro-praha.cz

Bc. Robert Kadoun
prokurista, finanční ředitel

E-mail: kadounr@allegro-praha.cz

 

Jan Kossi, B.A.

prokurista, technik

 

E-mail: kossij@allegro-praha.cz

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Školní 1739, 252 28 Černošice

 

IČO: 48951862 

DIČ: CZ48951862

Spisová značka: C 29974 vedená u Městského soudu v Praze

NAPIŠTE NÁM

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

* Povinný údaj.

bottom of page