top of page
kovové bezpečnostní a akustické dveře
Výrobky - Kovové dveře zárubně a stavební pouzdra

KOVOVÉ DVEŘE, ZÁRUBNĚ A STAVEBNÍ POUZDRA

Vnitřní kovové dveře SMART a FUTURE

Dle požadavků klienta jsou naše dveře vyrobeny s různými funkčními výplněmi dveřního křídla (tepelně i zvukově izolující, protipožární i kouřotěsné). Ke dveřím nabízíme široký výběr příslušenství.

Kovové dveře se vyznačují vysokou odolností proti opotřebení. Naše dveře mohou být dodány se špičkovou povrchovou úpravou Hot pro Coating díky které získají moderní nebo například dřevěný vzhled. Pro převoz jsou všechny dveře chráněny ochrannou fólií a zabaleny.

Kovové dveře SMART - použití do interiéru (domácnosti, kanceláře)

Kovové dveře FUTURE - použití do průmyslových a čistých prostor (garáže, technické místnosti, serverovny, laboratoře, ...)

Základní popis dveřních křídel

dveře jednokřídlé a dvoukřídlé

Typy otvírání

kovové dveře a zárubně
Kovové obložkové zárubně
Ocelové obložkové zárubně, které pohodlně odvezete osobním autem. Zárubně jsou vyráběny z pozinkovaného plechu tloušťky 1,5 mm, dodávané s třístranným těsněním a složené v transportní krabici. Jsou určeny pro dodatečnou montáž do všech běžných typů stavebních konstrukcí. Standardně jsou kovové obložkové zárubně dodávány se základním polyuretanovým nátěrem RAL 7035.
zárubeň 601

SMART 601

kovová obložková zárubeň pro dodatečnou montáž

zárubeň 603ll

SMART 603ll

kovová obložková dvoudveřní zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do čistého stavebního otvoru do sádrokartonových příček. 

zárubeň 602

SMART 602

kovová obložková zárubeň s variabilní šíří ústí

zárubeň 603

SMART 603

kovová obložková zárubeň bezpolodrážkové (bezfalcové) provedení s variabilní šíří ústí

BRAVALL - stavební pouzdro

Stavební pouzdra pro posuvné dveře (dále jen „dveřní pouzdra“) představují moderní stavební prvek pro úsporu místa v interiéru. Dveřní pouzdra se vyrábějí ve variantách pro osazení do sádrokartonové nebo zděné příčky. Dveřní křídlo lze v případě potřeby jednoduše demontovat.

 

Bravall stavební pouzdro

Výhody dveřních pouzder:

  • Úspora místa

  • Velká variabilita designu dveří

  • Různá atypická provedení

PRODUKTOVÁ GALERIE

bottom of page