top of page
lamelové podhledy a obklady PRIMA

O NÁS

Společnost " A L L E G R O " s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991 a v oboru vnitřních stavebních konstrukcí patří mezi největší firmy v ČR.  Za dobu své existence společnost zrealizovala přes 2000 staveb převážně v Praze, Ostravě a Plzni, ale i na mnoha dalších místech. Nejčastěji se jedná o administrativní a obchodní centra, banky, obchody a butiky, sklady, rodinné a bytové domy, hotely, divadla, multikina, letiště, metro, nemocnice, plavecké bazény či sportovní haly. 

Neustálá inovace stavebních prvků s cílem zlepšování technických vlastností konstrukcí, zejména v oblasti statiky, akustiky, požární odolnosti apod., zaručuje vysokou prosperitu společnosti. Na trh jsou průběžně zaváděny nové výrobky (např. interiérové dveře a zárubně,

či inovované hliníkové a ocelové stropní podhledy, které mají též výjimečné akustické vlastnosti docílené zejména novým inovačním způsobem perforace podhledů). Tyto inovované techniky jsou ochráněny užitným vzorem. Zároveň má společnost vytvořené i vlastní specializované výzkumné a vývojové pracoviště.

Společnost vlastní více než 10 let ČSN EN ISO 9001, od roku 2009 ČSN OHSAS 18001, od roku 2010 ČSN EN ISO 14001, Certifikát Cechu sádrokartonářů a řadu dalších certifikátů a užitných vzorů opravňujících k provádění různých specializovaných činností. Za zmínku stojí též
3. místo v soutěži Rigips Trophy 2010 za přednáškový sál Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

Společnost " A L L E G R O " s.r.o. je zárukou špičkové kvality, moderního designu, velké výrobní kapacity a flexibility, rychlosti dodávek a atraktivních cen. Snažíme se plnit očekávání našich zákazníků a být důvěryhodným partnerem při uspokojování jejich potřeb. Za svou práci jsme si zasloužili různá ocenění a pozornost medií.

kovové podhledy a obklady z trapézového plechu

Poslání     

Společnost " A L L E G R O " s.r.o. zaujímá významnou pozici na trhu v oblasti poskytování komplexních služeb ve stavebnictví, včetně realizací interiérů, a zároveň je významným výrobcem kovových prvků. Tvorba užitných hodnot v souladu se strategií vedoucí k trvalému rozvoji společnosti je prioritou naší činnosti.

 

Vize         

Plnit očekávání našich zákazníků a být důvěryhodným partnerem při uspokojování jejich potřeb. Být inovativním, klíčovým hráčem na trhu v rámci ČR a střední Evropy jako středně velká společnost s ambicí zařadit se mezi velké společnosti při zachování si flexibility malé společnosti. Vize společnosti stojí na pevném základu produktů z oblasti kovových systémů a tento základ se bude dále rozšiřovat.

spolehliva-firma-2024_125.png
Váš certifikát Clean Advantage 2023.jpg
Rigips
Eckelmann
Knauf
Filtrpro
Air filters
bottom of page