top of page
kovový podhled Prima Allegro

ČLÁNKY

 

ERA21_Inzerce_Allegro

Kovový lištový podhled PRIMA

V administrativním centru Palmovka Open Park v Praze byl vyroben a instalován kovový podhled PRIMA.

Jednoduchý kovový podhled dodal interiéru moderní nádych s odkazem na průmyslovou minulost.

PDF-icon.png
Článek
Konstrukce_Delta.JPG

Atypické kovové podhledy
z trapézového plechu

Atypical metal ceilings made of trapezoidal sheet metal","Pro výstavbu administrativního objektu Delta se vyrobilo a namontovalo z perforovaného trapézového plechu 2 300 m2 podhledů a 300 m2 obkladů stěn. Jednalo se o jedinečnou a atypickou zakázku zadanou generálním dodavatelem GEMO OLOMOUC, spol. s.r.o.

PDF-icon.png
Článek
Konstrukce_Central.JPG

Kovový lištový podhled LINA

Pro obchodní centrum „Central Jablonec nad Nisou"" jsme vyrobili a namontovali 86 m2 podhledů a obkladu LINA, z trapézového plechu jsme vyrobili a namontovali 110 m2 atypických podhledů a obkladů.

PDF-icon.png
Článek
Siko_Jiricna01_edited.jpg

Kovový podhled ENTIS

Nový showroom koupelen SIKO byl navržen architektkou Evou Jiřičnou. Je výjimečný nejen svou úctyhodnou rozlohou prodejní plochy, ale především originálním řešením prostoru inspirovaným diagonálně orientovanou Broadway v New Yorku.

PDF-icon.png
Článek
Konstrukce_Eli.JPG

Těžký rastrový podhled pro čisté prostory

Pro mezinárodní laserové výzkumné centrum ELI byl speciálně vyvinut a vyroben těžký rastrový podhled pro čisté prostory. Těchto konstrukcí bylo vyrobeno a namontováno 3300 m2, ostatních kovových podhledů 6750 m2. Na stavbu byly dodány i nerezové a pozinkované obklady stěn, sádrovláknité příčky a předstěny, sendvičové předstěny a kovové dveře

PDF-icon.png
Článek
bottom of page