top of page
kovový podhled Prima Allegro

ČLÁNKY

 

ERA21_Inzerce_Allegro

Kovový lištový podhled PRIMA

V administrativním centru Palmovka Open Park v Praze byl vyroben a instalován kovový podhled PRIMA.

Jednoduchý kovový podhled dodal interiéru moderní nádych s odkazem na průmyslovou minulost.

Download

Článek

Konstrukce magazín

Atypické kovové podhledy
z trapézového plechu

Atypical metal ceilings made of trapezoidal sheet metal","Pro výstavbu administrativního objektu Delta se vyrobilo a namontovalo z perforovaného trapézového plechu 2 300 m2 podhledů a 300 m2 obkladů stěn. Jednalo se o jedinečnou a atypickou zakázku zadanou generálním dodavatelem GEMO OLOMOUC, spol. s.r.o.

Download

Článek

Konstrukce Central

Kovový lištový podhled LINA

Pro obchodní centrum „Central Jablonec nad Nisou"" jsme vyrobili a namontovali 86 m2 podhledů a obkladu LINA, z trapézového plechu jsme vyrobili a namontovali 110 m2 atypických podhledů a obkladů.

Download

Článek

Článek

Kovový podhled ENTIS

Nový showroom koupelen SIKO byl navržen architektkou Evou Jiřičnou. Je výjimečný nejen svou úctyhodnou rozlohou prodejní plochy, ale především originálním řešením prostoru inspirovaným diagonálně orientovanou Broadway v New Yorku.

Download

Článek

Konstrukce magazín

Těžký rastrový podhled pro čisté prostory

Pro mezinárodní laserové výzkumné centrum ELI byl speciálně vyvinut a vyroben těžký rastrový podhled pro čisté prostory. Těchto konstrukcí bylo vyrobeno a namontováno 3300 m2, ostatních kovových podhledů 6750 m2. Na stavbu byly dodány i nerezové a pozinkované obklady stěn, sádrovláknité příčky a předstěny, sendvičové předstěny a kovové dveře

Download

Článek

bottom of page